Oferta

Ogrodzenia

Ogrodzenia na zamówienie.

W Pakro zajmujemy się produkcją kompletnych ogrodzeń stalowych. Konstrukcje zawsze dopasowujemy do posesji i potrzeb naszych klientów, zarówno pod kątem funkcjonalności czy specyfiki terenu, jak i designu. Wszystkie ogrodzenia są wzmacniane i zabezpieczane przed warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu zachowują pierwotne cechy na długie lata. Zapewniają bezpieczeństwo, są trwałe i ponadczasowe.

Dowiedz się więcej o ogrodzeniach stalowych

Ogrodzenie dopasowane idealnie do posesji!

Ogrodzenia produkowane przez Pakro są zawsze idealnie dopasowane do ukształtowania terenu i specyfiki posesji. Wykonując całą konstrukcję, bierzemy pod uwagę wiele aspektów, np. rodzaj podłoża, by dzięki temu móc precyzyjnie obliczyć m.in. głębokość fundamentów. Ukształtowanie terenu nie jest takie samo na każdej działce, a podłoże nie zawsze jest idealnie równe – właśnie dlatego warto decydować się na ogrodzenie wykonane na specjalne zamówienie.

Indywidualny projekt

Zamawiając ogrodzenie w Pakro, masz możliwość wyboru wszystkich elementów konstrukcji i dopasowania ich do swoich potrzeb oraz do posesji. Na samym początku współpracy, ustalimy szczegóły, takie jak:

  • Wysokość, rodzaj i rozstaw słupków ogrodzenia,
  • Styl całej konstrukcji,
  • Rozmieszczenie i wielkość przęseł,
  • Lokalizacja furtki i bramy wjazdowej,
  • Głębokość i lokalizacja fundamentów,
  • Miejsce na wiatę na śmieci czy inne elementy dodatkowe ogrodzenia.

Tworząc Twoje ogrodzenie, bierzemy pod uwagę zarówno czynniki techniczne, jak i Twoje indywidualne potrzeby i upodobania. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy z jednej strony trwałość i jakość konstrukcji, z drugiej – zadowolenie i komfort naszych klientów. Warto wiedzieć! Bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd ogrodzenia mają przęsła. W Pakro możemy wykonać przęsła proste oraz zgięte, minimalistyczne lub dekoracyjne. Masz też wpływ na wybór grubości przęseł.

Swoboda wyboru

Decydując się na zamówienie ogrodzenia w Pakro, zyskujesz swobodę wyboru wszystkich elementów i rozwiązań zastosowanych w konstrukcji. Możesz wybrać m.in. sposób i system otwierania bramy, kolor, wysokość i sposób zdobienia ogrodzenia. Możesz też zdecydować, czy konstrukcja będzie wzbogacona innymi materiałami, takimi jak kamień, cegła czy drewno. Wykonamy dla Ciebie dokładnie takie ogrodzenie, jakiego oczekujesz. Dajemy Ci możliwość niemal dowolnej modyfikacji jego poszczególnych elementów.

Fachowy montaż

Sposób i jakość montażu mają duży wpływ na trwałość i funkcjonalność ogrodzenia i bramy. W Pakro zapewniamy Ci profesjonalny, fachowy montaż, dzięki któremu zyskasz pewność, że ogrodzenie i brama będą spełniać swoje funkcje.

Wsparcie i doradztwo

Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia – od pomysłu po montaż ostatnich elementów. Pomożemy Ci dobrać styl ogrodzenia do stylu posesji i wybrać poszczególne rozwiązania, np. sposób otwierania bramy. Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące bram i ogrodzeń.

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!

Nowoczesne ogrodzenia od PRODUCENTA PAKRO

Aktualizacja treści…Zapraszamy niebawem