Oferta

Drzwi do domów

Drzwi antywłamaniowe do domów jednorodzinnych na wymiar – Warszawa

Proponujemy Państwu drzwi stalowe antywłamaniowe zewnętrzne do domów jednorodzinnych klasy C.

Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja, bezpieczeństwo, a także szeroki wybór wzorów, kolorów i materiałów wykończeniowych w postaci płyty HDF malowanej i fornirowanej. Mogą to być drzwi o standardowych wymiarach lub produkowane na wymiar. Pomiar i wycena u Klienta jest bezpłatna. Oferujemy montaż oraz gwarancję na nasze drzwi.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi antywłamaniowych sprawiło, że nasze drzwi są trwałe i spełniają wszystkie najwyższe normy jakościowe (posiadamy liczne certyfikaty i atesty). Drzwi antywłamaniowe klasy C występują bez przeszklenia. Na pewno każdy znajdzie odpowiednie drzwi antywłamaniowe do swojego domu.

Zobacz co mamy dla ciebie

Oferta naszych drzwi

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim niezwykle szeroki wybór wzorów różnych typów stalowych drzwi antywłamaniowych (wejściowych i zewnętrznych). Poniżej prezentujemy dostępne okleiny drewnopodobna RENOLIT.

 • Płyta HDF malowana
 • Płyta HDF fornirowana
Zobacz co mamy dla ciebie

Specyfikacja drzwi

 • Kolorystyka
 • Charakterystyka
 • Dodatki do drzwi

Wykończenie i kolorystyka drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych)

Podział drzwi ze względu na wykończenie:

 • lakierowanie farbami w dowolnym kolorze wg palety RAL
 • okleina z RENOLIT drewnopodobna
 • płyta HDF (kilkanaście wzorów i kolorów)
 • płyta HDF fornirowana (kilkanaście wzorów i kolorów)
Okleina drewnopodobna RENOLIT

Paleta RAL – dowolny kolor

Płyta

HDF

Płyta HDF malowana (o grubości 8mm, pomalowana na dowolny kolor z palety RAL) w połączeniu z nowoczesnym i subtelnym stylem wzornictwa stanowi bardzo atrakcyjną ofertę wykończenia drzwi stalowych. Dzięki swym właściwościom ochronnym przed warunkami atmosferycznymi i termicznymi (stanowi dodatkowe docieplenie drzwi), płyta może być zastosowana zarówno jako zewnętrzny i wewnętrzny element wykończenia drzwi.

Płyta HDF fornirowana dębem (daje efekt drewna naturalnego) to nowa, ciekawa propozycja wykańczania drzwi stalowych, zarówno w budownictwie wielorodzinnym jak i w domkach jednorodzinnych. Wykończenie to doskonale zdaje egzamin w trudnych, polskich warunkach klimatycznych (funkcja: ochrona przed warunkami atmosferycznymi i termiczna – stanowiąca dodatkowe docieplenie drzwi).
Może być stosowane jedno lub dwustronnie jako wewnętrzne i zewnętrzne wykończenie drzwi.

Konstrukcja: drzwi antywłamaniowe w naszej ofercie to drzwi płaszczowe z wysokiej jakości blachy stalowej, której grubość wynosi 1,5 mm. Drzwi posiadają ożebrowanie z kształtowników pionowe i poziome oraz 3 blokady przeciwwyważeniowe od strony zawiasów. Jako ocieplenie wykorzystano wełnę mineralną.

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim niezwykle szeroki wybór wzorów różnych typów stalowych drzwi antywłamaniowych (wejściowych i zewnętrznych). Poniżej prezentujemy dostępne okleiny drewnopodobna RENOLIT. Mogą Państwo zdecydować się również na drzwi metalowe malowane na dowolny kolor z niezwykle szerokiej palety barw RAL. Oprócz dużego wyboru standardowych wzorów, wykonujemy także nietypowe zlecenia drzwi na wymiar (np. drzwi dwuskrzydłowe z dodatkowym przeszkleniem).

Klamki, zamki – akcesoria do drzwi wejściowych i zewnętrznych

Każde drzwi zewnętrzne i wejściowe z naszej oferty mogą występować w różnych wersjach wykończenia: lakierowane farbami z palety RAL, płyta HDF, płyta HDF fornirowana, okleina RENOLIT drewnopodobna. Proponujemy także drzwi metalowe z blachy lakierowanej na dowolny kolor. Naszą ofertę stalowych drzwi antywłamaniowych uzupełnia kilka rodzajów zamków, klamek oraz innych dodatków zabezpieczających.

Dzięki naszym solidnym, stalowym drzwiom antywłamaniowym oraz dodatkom możesz mieszkać bezpiecznie. Duży wybór wykończeń sprawi, że każdy znajdzie u nas drzwi, które będą pasowały do charakteru elewacji lub wnętrza.

Rodzaje zamków:

 • podstawowy: rozporowy, jednokluczowy SAB produkcji włoskiej, klasa C
 • podstawowy: rozporowy, dwukluczowy SAB z blokadą zamka głównego, klasa C
 • dodatkowy: z trzema ryglami LOB, z wkładką klasy C, z gałką, sztywna blokada

Rodzaje klamek:

 • mosiężne
 • chromowane
 • szyld antywłamaniowy

Zawiasy – łożyskowe

Uszczelki – gumowe brązowe lub białe

Zabezpieczenie antykorozyjne – farba podkładowa antykorozyjna

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!

Drzwi antywłamaniowe do domów od PRODUCENTA PAKRO!

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe do domów na wymiar Warszawa

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych punktów na planie domu jednorodzinnego. Z jednej strony jest to element, który osłabia konstrukcję budynku, przerywając ciągłość ściany i otwierając ją na zewnątrz. Z drugiej strony – bez drzwi wejściowych korzystanie z domu byłoby niemożliwe. Warto zadbać o to, aby model, na który się zdecydujesz, spełniał wszystkie swoje funkcje – od estetycznych po praktyczne. Tak, jak drzwi antywłamaniowe ze stali od Pakro, stworzone z myślą o domach jednorodzinnych czy szeregowych.

Drzwi antywłamaniowe zewnętrzne – dlaczego to takie ważne?

Drzwi wejściowe do domu muszą zapewniać bezpieczeństwo i skutecznie chronić wnętrze budynku przed włamaniem, dostępem osób niepożądanych czy niemile widzianych. Warto zastanowić się, czy Twoje obecne drzwi lub gotowe modele z marketów budowlanych, zapewnią Ci spokojny sen? Czy masz pewność co do ich niezawodności? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi nie lub nie wiem – prawdopodobnie potrzebujesz innego rozwiązania. A my z chęcią Ci go dostarczymy.

W Pakro doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wyborem są drzwi zewnętrzne do domu. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to jedna z podstawowych potrzeb wszystkich naszych klientów oraz ich rodzin. Dlatego projektujemy, produkujemy i montujemy niezawodne drzwi antywłamaniowe ze stali. Takie, które pozwalają wszystkim spokojnie spać, odpoczywać i wyjeżdżać na wakacje. Bez obaw o swoich bliskich i o swój dobytek.

Czym wyróżniają się drzwi antywłamaniowe do domów?

Jak sama nazwa wskazuje, stalowe drzwi antywłamaniowe to szczególny rodzaj produktu, stworzonego z myślą o ochronie przed próbami siłowego sforsowania – wyważenia czy wyłamania. Aby spełniać tę funkcję, drzwi antywłamaniowe do domu wyposażane są w szereg przemyślanych i konstrukcyjnie zaawansowanych rozwiązań, których nie znajdziesz w standardowych drzwiach (bez właściwości antywłamaniowych).

Drzwi antywłamaniowe do domu jednorodzinnego najczęściej posiadają:

 • wzmocnioną konstrukcję – stalowy szkielet, na który składa się solidna rama, pionowe wzmocnienia i kratownice (uniemożliwiające wycięcie otworu w powierzchni skrzydła);
 • bolce lub haki antywyważeniowe, które są montowane w najważniejszych miejscach;
 • osłonięte i wzmocnione zawiasy, o konstrukcji zapobiegającej uszkodzeniom;
 • przekładki, które zapobiegają przewierceniu powierzchni skrzydła drzwiowego;
 • wzmacnianą ościeżnicę z trwałego materiału;
 • metalowy próg, który zapobiega możliwości wyważenia drzwi od spodu.

Jak widzisz, drzwi antywłamaniowe do domów jednorodzinnych mogą skutecznie zapobiegać wszelkim próbom wtargnięcia do wnętrza budynku. Odpowiednie rozwiązania zapobiegają próbom przecięcia, przewiercenia, wyważenia bądź wyłamania skrzydła. Dodatkowo, dzięki stalowej konstrukcji drzwi pozostają odporne na ogień i próby sforsowania wejścia poprzez podpalenie. 

Czy stalowe drzwi antywłamaniowe do domu gwarantują spokojny sen?

Naszym zdaniem – i zdaniem zadowolonych klientów Pakro – tak. Drzwi antywłamaniowe to jeden z najlepszych sposobów na to, by zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych i swojego domu.

Zabezpieczenia, jakie stosowane są w produkcji drzwi antywłamaniowych, powstrzymają wielu włamywaczy, posługujących się standardowymi narzędziami i technikami. Zdecydowanie spowolnią również działanie przestępców, którzy posługują się zaawansowanymi elektronarzędziami czy posiadają dużą wiedzę na temat wzmacnianych konstrukcji – w zdecydowanej większości przypadków na tyle, by wzbudzić czujność sąsiadów lub przechodniów.

Co więcej, drzwi antywłamaniowe często są wymogiem stawianym przez towarzystwa ubezpieczeniowe – wypłata odszkodowania po włamaniu do domu często uzależniana jest od spełnienia tego wymogu. 

Drzwi antywłamaniowe do domu – na wymiar i z montażem 

Wszystkie drzwi Pakro wykonywane są na wymiar – na podstawie pomiaru, który nasi wykwalifikowani specjaliści wykonają dla Ciebie bezpłatnie. Oferujemy również profesjonalny montaż, który ma niebagatelne znaczenie dla końcowego efektu – błąd popełniony przez niedoświadczoną osobę może sprawić, że ochrona antywłamaniowa nie będzie w pełni skuteczna.

Dzięki rozwiązaniom, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w Pakro, masz pewność, że drzwi antywłamaniowe będą idealnie pasować do Twojego domu i zapewniać mu jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.