Oferta

schody na wymiar

Schody stalowe na zamówienie

Stalowe schody Pakro to synonim najwyższej wytrzymałości i ponadczasowego designu. Oferujemy kompleksowe usługi – od pomysłu, przez produkcję, po montaż kompletnych schodów, wraz z balustradami i poręczami. Zamawiając nasze konstrukcje, zyskujesz dowolność wyboru – możesz zdecydować się na schody proste, minimalistyczne lub zdobione, a także wykonane w całości ze stali lub częściowo z drewna (np. stopnie czy podchwyty). Zapewniamy rozwiązania, które dają duże możliwości aranżacyjne, a do tego są trwałe i bezpieczne.

Sprawdź, czym wyróżniają się metalowe schody Pakro.

Konstrukcja schodów – Najwyższa wytrzymałość!

Najwyższa wytrzymałość Schody metalowe Pakro charakteryzują się odpornością na czynniki atmosferyczne i duże obciążenia. To rozwiązanie na lata, które zniesie nawet najbardziej intensywne użytkowanie każdego dnia. Z uwagi na wyjątkową trwałość i wytrzymałość stali, takie schody są wybierane do domów, biurowców oraz miejsc użyteczności publicznej. Nasze konstrukcje są wzmacniane i zabezpieczane przed działaniem wilgoci oraz zmiennych czynników atmosferycznych, dzięki czemu zachowują pierwotny wygląd i funkcje przez wiele lat. Ponadto są funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu.

Schody wewnętrzne i zewnętrzne – do każdej przestrzeni

W Pakro wykonujemy schody ze stali na wymiar i zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Duże możliwości obróbki stali dają nam możliwość przygotowania schodów do każdej przestrzeni, niezależnie od jej rozmiarów. Możemy więc wykonać i zamontować schody do dużego domu, małego mieszkania w bloku, klatki schodowej w biurowcu czy schody zewnętrzne, odporne na szkodliwe czynniki środowiskowe.

Nowoczesne schody – Ponadczasowy design!

Stal konstrukcyjna nie tylko jest wyjątkowo trwała, ale też daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. Świetnie komponuje się z innymi materiałami, np. ze szkłem, betonem czy drewnem, pozwalając tym samym na tworzenie zarówno nietuzinkowych, jak i klasycznych aranżacji. Metal jest surowcem ponadczasowym, który nie wychodzi z mody, a do tego z upływem lat nie traci swoich walorów estetycznych. Możemy uwzględnić różne rodzaje stopni, poręczy czy balustrad, tworząc jedyne w swoim rodzaju konstrukcje.

Szybki montaż schodów

Schody stalowe są montowane z prefabrykowanych elementów, które wcześniej powstają w naszych zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, przyjeżdżając na montaż, mamy już przygotowane wszystkie części Twoich schodów, a na miejscu łączymy je ze sobą szybko i sprawnie. Montaż nie zabiera dużo czasu (w porównaniu do schodów betonowych czy drewnianych) i zwykle wszystkie prace możemy wykonać w jeden dzień. Po zamontowaniu i sprawdzeniu całej konstrukcji możesz od razu zacząć ją użytkować. Warto wiedzieć! Jeśli robisz remont lub budujesz dom czy biuro, schody stalowe możesz zamówić w dowolnym momencie – nie ograniczają Cię inne prace budowlane. W Pakro możemy wyprodukować i zamontować dowolne schody stalowe. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!