Oferta

Drzwi klatkowe / sklepowe

Twój sklep dzięki drzwiom firmy PAKRO!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór drzwi stalowych z przeszkleniem do zastosowania w blokach, sklepach i lokalach usługowych.

Wszystkie nasze drzwi sprzedawane są na wymiar i posiadają niezbędne atesty.
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w naszym biurze.

Zobacz co mamy dla ciebie

Oferta naszych drzwi

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim niezwykle szeroki wybór wzorów różnych typów stalowych drzwi antywłamaniowych (wejściowych i zewnętrznych). Poniżej prezentujemy dostępne okleiny drewnopodobna RENOLIT.

  • Drzwi klatkowe
Zobacz co mamy dla ciebie

Specyfikacja drzwi

  • Kolorystyka
  • Charakterystyka

Wykończenie i kolorystyka drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych)

Podział drzwi ze względu na wykończenie:

  • lakierowanie farbami w dowolnym kolorze wg palety RAL
  • okleina z RENOLIT drewnopodobna
  • płyta HDF (kilkanaście wzorów i kolorów)
  • płyta HDF fornirowana (kilkanaście wzorów i kolorów)
Okleina drewnopodobna RENOLIT

Paleta RAL – dowolny kolor

Płyta HDF

Konstrukcja: drzwi antywłamaniowe w naszej ofercie to drzwi płaszczowe z wysokiej jakości blachy stalowej, której grubość wynosi 1,5 mm. Drzwi posiadają ożebrowanie z kształtowników pionowe i poziome oraz 3 blokady przeciwwyważeniowe od strony zawiasów. Jako ocieplenie wykorzystano wełnę mineralną.

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim niezwykle szeroki wybór wzorów różnych typów stalowych drzwi antywłamaniowych (wejściowych i zewnętrznych). Poniżej prezentujemy dostępne okleiny drewnopodobna RENOLIT. Mogą Państwo zdecydować się również na drzwi metalowe malowane na dowolny kolor z niezwykle szerokiej palety barw RAL. Oprócz dużego wyboru standardowych wzorów, wykonujemy także nietypowe zlecenia drzwi na wymiar (np. drzwi dwuskrzydłowe z dodatkowym przeszkleniem).

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!

Drzwi klatkowe i sklepowe stalowe od PRODUCENTA PAKRO!

Drzwi stalowe z przeszkleniem to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w blokach i apartamentowcach – jako zewnętrzne drzwi klatkowe – oraz w różnorodnych lokalach handlowych i usługowych. Są praktyczne i bezpieczne, a przy tym prezentują się estetycznie, poprawiając walory wizualne całego budynku. 

Drzwi stalowe do klatki

Drzwi zewnętrzne Pakro wyróżniają się jakością i wyjątkową starannością wykończenia. Każde skrzydło, które opuszcza nasz zakład, spełnia najwyższe standardy i zadowala nawet najbardziej wymagających klientów.

Przeszklenia, które znajdują się w stalowych drzwiach klatkowych Pakro, pełnią szereg praktycznych funkcji. Przede wszystkim pozwalają one w naturalny i ekonomiczny sposób doświetlić wnętrze korytarza. Przestrzeń wypełniona światłem słonecznym prezentuje się estetycznie i wizualnie się powiększa. Jeżeli zależy Ci na tym, by wpuścić do korytarza jak najwięcej światła dziennego, możesz zdecydować się duże przeszklenia górne lub dostawkę z boku lub nad skrzydłem.

Drugą zaletą stalowych drzwi klatkowych z przeszkleniem jest bezpieczeństwo. Szyba pozwala mieszkańcom zobaczyć, kto znajduje się przed wejściem do bloku i na tej podstawie zdecydować, czy drzwi powinny zostać otwarte. 

Drzwi stalowe do sklepu lub lokalu usługowego

Lokale handlowe powinny z daleka zapraszać klientów do wejścia i zachęcać ich do zakupów. Stalowe drzwi wejściowe z przeszkleniami otwierają sklepy na świat i pozwalają przechodniom zajrzeć do wnętrza lokalu – co zdecydowanie zwiększa szanse na to, że wstąpią do niego na zakupy. 

Ciężkie, zabudowane drzwi mogą odstraszać klientów – lokale, które zostały w nie wyposażone sprawiają wrażenie zamkniętych, nieprzyjaznych lub podejrzanych. To właśnie z tego powodu większość przedsiębiorców ich unika, stawiając na drzwi sklepowe z przeszkleniami. 

Stalowe drzwi sklepowe – podobnie jak w stalowe drzwi klatkowe – pozwalają doświetlić wnętrze pomieszczenia. W ten sposób optycznie je powiększają i sprawiają, że jest zdecydowanie bardziej estetyczne. Naturalne światło pozwala również obniżyć rachunki za prąd, co stanowi dla wielu przedsiębiorców odczuwalną ulgę.

Drzwi klatkowe i sklepowe stalowe od Pakro

Wszystkie drzwi klatkowe i sklepowe wykonujemy na wymiar. Oferujemy bogatą gamę materiałów i kolorów wykończenia – pełną paletę barw RAL, drewnopodobną okleinę RENOLIT oraz kilkanaście estetycznych wzorów i kolorów płyty HDF (w tym płytę HDF fornirowaną). 

Każdego klienta i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania – nawet te najbardziej niestandardowe.