Oferta

Drzwi do mieszkań

Drzwi antywłamaniowe do mieszkań Warszawa – bezpieczeństwo przede wszystkim

Drzwi stalowe antywłamaniowe na wymiar z zastosowaniem do mieszkań produkujemy i montujemy od wielu lat.

Duże doświadczenie w tym zakresie sprawiło, że nasze drzwi są bezpieczne, trwałe i spełniają wszystkie najwyższe normy jakościowe. W swojej ofercie mamy szeroki wybór wykończenia drzwi, od palety RAL, okleinę RENOLIT. Szeroki wybór wzorów i kolorów to kolejny atut naszych drzwi antywłamaniowych klasy C. Wszystkie drzwi sprzedawane są na konkretny wymiar lub też o standardowych parametrach. Oferujemy profesjonalnym montażem, gwarancją oraz pomiar i wycenę gratis. Zapraszamy do naszego biura.

Zobacz co mamy dla ciebie

Oferta naszych drzwi

Prostym i efektownym rodzajem wykończenia drzwi jest okleina RENOLIT. Możemy ją stosować zarówno do drzwi w mieszkaniach od strony zewnetrznej i wewnetrznej, jak i domkach jednorodzinnych tylko od strony wewnętrznej.

 • Metalowe malowane RAL
 • Okleina RENOLIT
Zobacz co mamy dla ciebie

Specyfikacja drzwi

 • Kolorystyka
 • Charakterystyka
 • Dodatki do drzwi

Wykończenie i kolorystyka drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych)

Podział drzwi ze względu na wykończenie:

 • lakierowanie farbami w dowolnym kolorze wg palety RAL
 • okleina z RENOLIT drewnopodobna
 • płyta HDF (kilkanaście wzorów i kolorów)
 • płyta HDF fornirowana (kilkanaście wzorów i kolorów)
Okleina drewnopodobna RENOLIT

Paleta RAL – dowolny kolor

Płyta HDF

Konstrukcja: drzwi antywłamaniowe w naszej ofercie to drzwi płaszczowe z wysokiej jakości blachy stalowej, której grubość wynosi 1,5 mm. Drzwi posiadają ożebrowanie z kształtowników pionowe i poziome oraz 3 blokady przeciwwyważeniowe od strony zawiasów. Jako ocieplenie wykorzystano wełnę mineralną.

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim niezwykle szeroki wybór wzorów różnych typów stalowych drzwi antywłamaniowych (wejściowych i zewnętrznych). Poniżej prezentujemy dostępne okleiny drewnopodobna RENOLIT. Mogą Państwo zdecydować się również na drzwi metalowe malowane na dowolny kolor z niezwykle szerokiej palety barw RAL. Oprócz dużego wyboru standardowych wzorów, wykonujemy także nietypowe zlecenia drzwi na wymiar (np. drzwi dwuskrzydłowe z dodatkowym przeszkleniem).

Klamki, zamki – akcesoria do drzwi wejściowych i zewnętrznych

Każde drzwi zewnętrzne i wejściowe z naszej oferty mogą występować w różnych wersjach wykończenia: lakierowane farbami z palety RAL, płyta HDF, płyta HDF fornirowana, okleina RENOLIT drewnopodobna. Proponujemy także drzwi metalowe z blachy lakierowanej na dowolny kolor. Naszą ofertę stalowych drzwi antywłamaniowych uzupełnia kilka rodzajów zamków, klamek oraz innych dodatków zabezpieczających.

Dzięki naszym solidnym, stalowym drzwiom antywłamaniowym oraz dodatkom możesz mieszkać bezpiecznie. Duży wybór wykończeń sprawi, że każdy znajdzie u nas drzwi, które będą pasowały do charakteru elewacji lub wnętrza.

Rodzaje zamków:

 • podstawowy: rozporowy, jednokluczowy SAB produkcji włoskiej, klasa C
 • podstawowy: rozporowy, dwukluczowy SAB z blokadą zamka głównego, klasa C
 • dodatkowy: z trzema ryglami LOB, z wkładką klasy C, z gałką, sztywna blokada

Rodzaje klamek:

 • mosiężne
 • chromowane
 • szyld antywłamaniowy

Zawiasy – łożyskowe

Uszczelki – gumowe brązowe lub białe

Zabezpieczenie antykorozyjne – farba podkładowa antykorozyjna

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!

Drzwi antywłamaniowe do mieszkań od PRODUCENTA PAKRO!

Drzwi antywłamaniowe zewnętrzne na wymiar do mieszkań Warszawa

Drzwi wejściowe to element, który łączy Twoje mieszkanie z otoczeniem. Są niezbędne do tego, by poruszać się między wnętrzem a korytarzem bloku, kamienicy czy apartamentowca, w którym mieszkasz. Ich wybór nie powinien być jednak dziełem przypadku. Stalowe drzwi antywłamaniowe do mieszkania mogą skutecznie uchronić Cię przed dostępem niepożądanych osób, próbą włamania czy kradzieży. Słowem: pozwalają Ci spać spokojnie i cieszyć się komfortem własnych czterech kątów.

Czy warto postawić na drzwi antywłamaniowe do mieszkania?

Bez wątpienia tak. Mieszkańcy budynków wielorodzinnych często ulegają złudnemu wrażeniu bezpieczeństwa – w końcu wejście do klatki jest zamknięte, a dookoła znajdują się mieszkania sąsiadów. Czy w takich warunkach może dojść do włamania? Jak najbardziej! Liczba włamań do mieszkań wciąż rośnie i staje się prawdziwym problemem – w 2021 policja odnotowała ponad 70 000 zdarzeń tego typu.

Jak uchronić swoich bliskich i swój dobytek przed przestępcami? Najlepszym sposobem, by spać spokojnie, jest montaż stalowych drzwi antywłamaniowych do mieszkania. Odpowiednio dobrany model zapewni Ci bezpieczeństwo, chroniąc lokal przed różnymi formami sforsowania drzwi wejściowych.

Czym charakteryzują się drzwi antywłamaniowe do mieszkania?

Drzwi antywłamaniowe do mieszkania wyróżniają się szczególnym rodzajem konstrukcji. Projektując je, uwzględniamy wszystkie powszechne sposoby na sforsowanie drzwi – takie jak wyważenie, przewiercenie czy wyłamanie – i stosujemy rozwiązania, które skutecznie im zapobiegają. 

Przede wszystkim, drzwi antywłamaniowe do mieszkania charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją. W przeciwieństwie do tradycyjnych drzwi, posiadają one solidny szkielet – stalową ramę oraz wzmocnienia, które zapobiegają możliwości przecięcia skrzydła (np. w celu wycięcia otworu). Dodatkowe przekładki utrudniają przewiercenie drzwi przy pomocy elektronarzędzi. Całości dopełniają wyjątkowo wytrzymałe ościeżnice.

Aby uniemożliwić uszkodzenie zawiasów, w drzwiach antywłamaniowych osłania się je wytrzymałym materiałem. W najbardziej newralgicznych punktach montowane są bolce antywyważeniowe. Metalowy, wyjątkowo wytrzymały próg uniemożliwia podważenie konstrukcji od spodu. 

Drzwi antywłamaniowe do mieszkania – bezpieczeństwo z gwarancją Pakro

Drzwi antywłamaniowe do mieszkania, aby właściwie spełniać swoją funkcję, muszą wyróżniać się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również starannym dopasowaniem do wymagań konkretnego lokalu oraz profesjonalnym montażem. Wszystko to – a nawet jeszcze więcej – oferujemy Ci w Pakro!

Wszystkie nasze stalowe drzwi antywłamaniowe – do mieszkań, jak i do domów jednorodzinnych czy budynków usługowo-handlowych – wykonywane są na wymiar. Nasi specjaliści wykonują profesjonalny pomiar w miejscu, w którym planujesz wstawienie skrzydła. Co ważne, zarówno pomiar, jak i wycena są zawsze bezpłatne.

Na uwagę zasługuje także nasz profesjonalny montaż, który gwarantuje zachowanie wszystkich antywłamaniowych funkcji drzwi.