Oferta

Balustrady na wymiar

Stalowe balustrady na zamówienie

W Pakro zajmujemy się produkcją stalowych balustrad, które zapewniają bezpieczeństwo, a także podkreślają aranżację wnętrz czy architekturę budynku. Montujemy balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, schodowe, balkonowe czy na antresole. Nasze balustrady sprawdzą się zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach oraz miejscach publicznych. Są ponadczasowe, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Dowiedz się więcej o stalowych balustradach Pakro

Balustrady dopasowane do budynku i wnętrza

Balustrady dopasowane do budynku i wnętrza Balustrady wykonujemy na indywidualne zamówienia naszych klientów, dlatego każdy projekt jest dopasowany do stylu wnętrz czy do aranżacji budynku. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Pakro, dokładnie omówimy wszystkie szczegóły Twojego zamówienia. Projekty naszych balustrad zawierają m.in.:

  • Wysokość górnej krawędzi barierki,
  • Rozstaw i kształt szczebli,
  • Kolor balustrady,
  • Wykorzystanie materiałów dodatkowych, takich jak szkło czy drewno,
  • Styl balustrady – możemy wykonać dla Ciebie barierki i poręcze w stylu zarówno minimalistycznym, nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Zamawiając balustradę wg indywidualnego projektu, zyskujesz swobodę aranżacyjną – możemy dopasować konstrukcje ściśle do Twoich potrzeb. Podpowiemy Ci też, jakie rozwiązania będą najlepsze do Twojego domu, mieszkania czy biura.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Stal jest materiałem o niezaprzeczalnej wytrzymałości i trwałości. Konstrukcje z metalu nie poddają się nawet intensywnemu użytkowaniu, dlatego mogą być wykorzystywane także w miejscach, w których codziennie przybywa dużo ludzi. Nasze balustrady są odpowiednio wzmacniane i zabezpieczane przed działaniem czynników atmosferycznych . Dzięki temu nie korodują i przetrwają w nienaruszonym stanie wiele lat.

Funkcjonalność stalowych balustrad

Balustrady ze stali łatwo utrzymać w czystości, a do ich czyszczenia nie trzeba stosować specjalnych preparatów. Ewentualne ubytki w powłoce lakierniczej można bez trudu naprawić i ponownie zabezpieczyć. Wszystko to sprawia, że barierki i poręcze Pakro są niezwykle funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Uniwersalność i ponadczasowy styl

Każdy projekt balustrad powstaje w oparciu o potrzeby i wymagania naszych klientów. Wszystkie elementy konstrukcji tworzymy na indywidualne zamówienia, dlatego barierki możemy dopasować do stylu wnętrza, elewacji budynku czy aranżacji przestrzeni wokół budynku.

Możemy wykonać dla Ciebie balustrady do budynków zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy loftowym, a także rustykalnym czy klasycznym. Wykonujemy konstrukcje zarówno gięte i ze zdobieniami, jak i proste, geometryczne. Nasze balustrady ze stali możemy wzbogacić o inne materiały, np. szkło lub drewno. Dzięki takiemu połączeniu powstają nietuzinkowe projekty o ponadczasowej stylistyce.

Kompleksowe usługi

W Pakro zapewnimy Ci kompleksowe usługi – produkujemy je i montujemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia, służąc wsparciem w wyborze konkretnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Wspólnie wybierzemy balustrady na miarę Twoich potrzeb.

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!