O nas

PAKRO to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi oraz produkty doskonałej jakości.

PAKRO producent drzwi

Jesteśmy polską firmą z 20 letnim doświadczeniem.

Zajmujemy się produkcją, montażem i serwisem metalowych drzwi antywłamaniowych, ogrodzeń, balustrad, schodów i innych konstrukcji ze stali. W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór drzwi wejściowych do domów, mieszkań, klatek, sklepów, galerii handlowych  w różnych stylach (od wzorów nowoczesnych po klasyczne) i w szerokiej palecie kolorystycznej.

Zajmujemy się również realizacją niestandardowych zamówień drzwi stalowych, antywłamaniowych na wymiar. Zapewniamy 2-letnią gwarancję na konstrukcję drzwi oraz roczną na ich wykończenie.

Nasze usługi świadczymy dla osób prywatnych, jak i deweloperów oraz innych przedsiębiorców. Montujemy drzwi i konstrukcje stalowe w całej Polsce.

 

Zapewniamy doradztwo i bezpłatną wycenę!

 

 

 

 

 

Kompleksowo i profesjonalnie

Jako producent drzwi antywłamaniowych działamy już od ponad 20 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości drzwi stalowych, konstrukcji stalowych oraz balustrad, ogrodzeń i schodów. Montujemy nasze produkty w mieszkaniach, domach, biurach, sklepach, galeriach handlowych, punktach usługowych, budynkach mieszkalnych oraz innych obiektach.

Sprawne i terminowe wywiązanie się ze zlecenia

Wykonując naszą pracę, dużą uwagę przywiązujemy do detali. Każdy, najdrobniejszy element drzwi i innych konstrukcji z metalu i stali jest precyzyjnie dopasowany i zamontowany.

Nie musisz obawiać się o przesuwany termin i odkładany w nieskończoność montaż. Zawsze robimy, co w naszej mocy, by nasi klienci  nie musieli długo czekać i wszelkie prace zostały wykonane w umówionym czasie.

Gwarancja i bezpłatna wycena

Wszystkie nasze produkty i usługi są objęte gwarancją. Dzięki temu możesz spać spokojnie i nie martwić się o jakość zamontowanych przez nas drzwi, balustrad czy schodów oraz o bezpieczeństwo swoje, bliskich lub pracowników.

 

Drzwi antywłamaniowe na wymiar

Wykonamy drzwi od podstaw!

Skontaktuj się z nami. Doradzimy!